Dołącz do Nas! Praca Asystentki w Klinice Kwiatek – Twój Rozwój w Nowoczesnej Stomatologii

20 czerwiec 2024

Dlaczego Klinika Kwiatek?

Klinika Kwiatek w Poznaniu to nie tylko miejsce pracy, ale także środowisko, które wspiera rozwój zawodowy i osobisty swoich Pracowników. Jesteśmy dumni z naszego Zespołu, który łączy pasję do stomatologii z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnym podejściem do leczenia pacjentów. Oferujemy wyjątkowe warunki pracy dla Asystentek Stomatologicznych, które chcą rozwijać swoje umiejętności i karierę.

Promujemy awanse “od wewnątrz” - każda osoba na stanowisku koordynatora, kierownika itp. została wyłoniona z już istniejącego Zespołu.

Co Nas Wyróżnia?

Szereg udogodnień na stanowisku pracy.
U nas Asystentka Stomatologiczna to partner Lekarza.
Wszelkie inne obowiązki powierzamy dedykowanym Działom.

Dział Sterylizacji

Bezpieczeństwo i higiena są dla nas priorytetem. Nasz Dział Sterylizacji spełnia najwyższe standardy, dzięki czemu możemy zapewnić naszym pacjentom bezpieczne leczenie, a Asystentkom odciążenie od konieczności realizacji tych czynności i możliwość skupienia się na Lekarzu i Pacjencie.

Dział RTG

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki obrazowej, ale przede wszystkim w specjalistów - Elektroradiologów, którzy czuwają nad tym, aby wykonane zdjęcie panoramiczne, cefalometryczne czy CBCT było jak najlepszej jakości.

Studio Fotograficzne

W którym nasi Fotografowie na zlecenie Zespołu Stomatologicznego, wykonują zdjęcia niezbędne do portfolio stomatologicznego.

Dział Diagnostyki

To jednostka, której powierzamy współpracę z Lekarzami i Asystentkami w zakresie wykonywania skanowania wewnątrzustnego.

Laboratorium protetyczne

Własna Cyfrowa Pracownia, w której Technicy Dentystyczni dokładają swoja cegiełkę do najwyższej jakości usług tworząc dentystyczne dzieła sztuki. Ścisła współpraca z Laboratorium będzie częścią Twojej codziennej pracy.

Punkt Pobrań

Holistyczna stomatologia bierze pod lupę całościowe zdrowie naszego pacjenta. Jama ustna to część organizmu, wrota do niego. Aby skutecznie prowadzić leczenie, należy pochylić się nad wykładnikami zdrowia. Własny punkt pobrań to miejsce, gdzie wykonujemy badania laboratoryjne weryfikujące gotowość pacjenta do zabiegów. Ta wiedza pozwala w optymalny sposób zaplanować terapię, niezbędną suplementację i dawać poczucie bycia w profesjonalnych, lekarskich rękach.

Koordynatorzy

Czuwają nad doskonałą organizacją pracy, optymalnym ułożeniem grafików i utrzymywaniem najwyższych standardów i etyki pracy zawodowej. Uczestniczą w projektowaniu kariery zawodowej Asystentek.

Współtworzą grafik i konstruują go tak, aby optymalnie sprzyjać Twoim planom.

Asystentka Stomatologiczna to nieodłączna część naszej wykwalifikowanej Kadry w Klinice Kwiatek.

Możliwość Rozwoju w Preferowanej Dziedzinie

Klinika Kwiatek daje swoim pracownikom możliwość specjalizacji w różnych dziedzinach stomatologii.

Bez względu na to, czy interesujesz się chirurgią, ortodoncją, protetyką, czy stomatologią estetyczną, znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie i możliwości rozwoju.

Możesz pracować w tym, co najbardziej lubisz!

Dlaczego warto?

  1. Nowoczesne Technologie: Praca z najnowszym sprzętem medycznym.
  2. Profesjonalny Zespół: Współpraca z doświadczonymi specjalistami.
  3. Rozwój Kariery: Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  4. Przyjazne Środowisko: Komfortowe warunki pracy i stabilne, perspektywiczne zatrudnienie.
  5. Wysokie Standardy: Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo i higienę pracy.
  6. System premiowy: Oparty o ocenę Twojej pracy, punktujący zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków.
  7. Multisport: dofinansowanie do karty dla pracownika.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie kierunkowe (lub rozpoczęta nauka na kierunku asystentka/higienistka stomatologiczna.
  • Zaangażowanie i chęć do nauki: Szukamy osób z pasją do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole, uśmiech i entuzjazm: Współpraca i komunikacja są kluczowe.
  • Dobra organizacja pracy, sumienność: Efektywne zarządzanie czasem.
  • Otwartość na nowości technologiczne: Praca z nowoczesnym sprzętem i stałe udoskonalanie procedur.
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Jak Aplikować?

CV prześlij na adres: rekrutacja@klinikakwiatek.pl / martalesna@klinikakwiatek.pl

AUTOR

Ostatnio na blogu

Higienizacja GBT- Rewolucja w pielęgnacji jamy ustnej

Współczesna stomatologia rozwija się niezwykle dynamicznie, oferując Pacjentom coraz bardziej zaawansowane metody dbania o zdrowie jamy ustnej. Jedną z najnowszych i najbardziej innowacyjnych technik jest protokół higienizacji Guided Biofilm Therapy (GBT), który zyskuje coraz większe uznanie zarówno wśród stomatologów, jak i Pacjentów.
31 lipiec 2024

All on 4 - Proteza zębowa całej szczęki na 4 implantach

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu utrata zębów było równoznaczna z brakiem możliwości odzyskania pełnej funkcji i estetyki uśmiechu. Stosowanie protez nie rozwiązywało i dotąd nie rozwiązuje problemu z komfortem mówienia czy gryzienia oraz życia towarzyskiego oraz zawodowego.
07 czerwiec 2024
Do you have questions?
Would you like to schedule an appointment?
Call us